wtorek, 14 czerwca 2016

Podwójny stempel + scraper - Born Pretty Store

Cześć!
Drugiem produktem jaki otrzymałam dzięki współpracy z Born Pretty Store jest stempel. Podwójny stempel z różową rączką. Znajdziecie go w dziale Nail Art pod numerem ID:1514 lub pod TYM linkiem. Obecnie kosztuje 2,09$ :)


Stempel ma dwie gumy, jedną mniejszą (zieloną) o średnicy 15 mm oraz większą (czerwoną) o średnicy 22 mm. Gumy są stosunkowo twarde i nie wtapiają się mocno w paznokieć. Bardzo przyjemnie mi się z tym stemplem pracuje. Na początku musiałam się nauczyć kilku tricków, ale teraz nie ma żadnego problemu. Nie wymagał matowienia przed rozpoczęciem pracy.Wszystkie wzory zbiera bez problemów. Lakier można zmywać z jego powierzchni za pomocą zmywacza do paznokci, acetonu lub taśmy klejącej, czy rolki do ubrań. Mimo, że na razie posiadam tylko 3 stemple, to z tym pracuje mi się zdecydowanie najlepiej.


Zachęcam do użycia mojego kodu rabatowego LAKK31, podczas robienia zakupów na BPS, ponieważ upoważnia on do otrzymania 10% zniżki. Wysyłka niezarejestrowana jest zawsze darmowa! :) 

8 komentarzy:

Cieszę się, że jesteś :) Każdy komentarz jest dla mnie ogromną motywacją do pracy!
Proszę, nie umieszczaj linka do swojego bloga - to nie tablica ogłoszeń. W przeciwnym razie komentarz zostanie przeniesiony do spamu!

Copyright © 2016 Lakierowe rewolucje , Blogger