niedziela, 21 lipca 2019

Victoria Vynn - Mega Base Pink

Cześć! :)
W zeszłym roku testowałam bazę budującą od marki Victoria Vynn. Sprawdziła się fenomenalnie i nie odstępuję jej na krok. Pod koniec zeszłego roku firma wypuściła 2 siostry przezroczystej bazy — Pink oraz Beige. Obecnie mamy już 4 dostępne kolory. Lubię je i wersja w kolorze Pink jest moją miłością... Drugą, zaraz po kocie. Przetestowałam ją chyba w każdym możliwym zestawieniu, więc jeśli jesteście ciekawe/ciekawi efektów, to zapraszam dalej.

Victoria Vynn - Mega Base Pink, stylizacja ślubna

Tak jak w przypadku Mega Base Clear mamy do czynienia z twardą bazą hybrydową, która świetnie sprawdzi się do utwardzenia naturalnych paznokci, przedłużania (do 3mm) czy rekonstrukcji. No, prawie. Raczej nie wybierałabym tych dwóch ostatnich opcji. Na  sobie — może, jednak na klientkach pewniejszy będzie żel, akrylożel lub sam akryl. Kolorowe wersje tej bazy są troszkę bardziej miękkie i znacznie ciężej się je piłuje, nawet pilnikiem o gradacji 180. Z kolei są genialne do stylizacji typu natural look, czyli po nałożeniu bazy nakładamy top i gotowe. Sprawdzą się również jako baza pod zdobienia. Są trwałe (co widać niżej - stylizacja po 4 tygodniach noszenia), ale znalazłam na nie sposób, dzięki czemu mogą być jeszcze trwalsze. Przed nałożeniem bazy w dowolnym kolorze nakładam kropelkę bazy Clear, wmasowuję w płytkę pędzelkiem do żelu, a następnie nakładam cieniutko tę bazę i nadbudowuję delikatnie paznokieć. Ważne, by nie utwardzać tych baz w międzyczasie, dopiero po odpowiednim wybudowaniu pazurka. Dzięki temu produkty ładnie się nam wypoziomują i osiągniemy bardzo naturalny efekt. Przy problematycznej płytce warto użyć pod stylizację Tape Bond.

Victoria Vynn - Mega Base Pink

W poniżej stylizacji wykonałam babyboomer pastą 3D Salon Art Gel UV/LED No. 01 Creamy White i postanowiłam dodać cyrkonie oraz kawior, które zamocowałam również na Mega Base Clear.

Victoria Vynn - Mega Base Pink, stylizacja ślubna

Taki sposób aplikacji pozwala mi na ekstremalną trwałość, gdyż nawet po ponad 5 tygodniach wszystko jest na miejscu i spokojnie mogło być jeszcze przez kolejne 5.

Victoria Vynn - Mega Base Pink, stylizacja ślubna

Victoria Vynn - Mega Base Pink, stylizacja ślubna

Bazę utwardzamy odpowiednio 30 sekund w lampie LED 48W, 60 sekund w lampie LED 24W lub 120 sekund w lampie UV 36W. Nie warto skracać czasu utwardzania, gdyż kolorowe bazy budujące zawierają pigment, a nie możemy chodzić z produktem, który nie został dostatecznie spolimeryzowany.

Następną stylizację wykonałam wykorzystując Mega Base Pink, Unicum+ Top od Truscada i pyłek Unicorn Dust.

Victoria Vynn - Mega Base Pink, Unicorn Dust

Ostatnia ze stylizacji jest wakacyjna, bo z wykorzystaniem neonu z serii Gel Polish No. 061 So Fancy oraz folii transferowej. Domalowałam także listki produktem 3D Salon Art Gel No. 02 Creamy Black z dodatkiem pigmentu Truscada Intensive Black i całość pokryłam matowym topem.

Victoria Vynn - Mega Base Pink, wakacyjne paznokcie, so fancy, neonPost powstał we współpracy z marką Victoria Vynn. Fakt ten nie wpływa na moją opinię.


Co myślicie o takich pazurkach? Używacie baz budujących? Znacie te kolorowe? Podzielcie się w komentarzach! :) A jeśli chcecie być na bieżąco z wykonywanymi przeze mnie stylizacjami, to zapraszam na mojego Instagrama - KLIK!

6 komentarzy:

Cieszę się, że jesteś :) Każdy komentarz jest dla mnie ogromną motywacją do pracy!
Proszę, nie umieszczaj linka do swojego bloga - to nie tablica ogłoszeń. W przeciwnym razie komentarz zostanie przeniesiony do spamu!

Copyright © 2016 Lakierowe rewolucje , Blogger